logotyp

O nas

AKME

– nowoczesna firma poligraficzna

Początki naszej firmy sięgają 1991 roku, kiedy to założyciele otworzyli drukarnię i zajęli się poligrafią. Od 2016 roku, kiedy to my przejęliśmy działalność, AKME zaczęło rozwijać się w kierunku nowoczesnej poligrafii – najpierw na małą, potem na coraz większą skalę. Nowi właściciele mieli kilkuletnie doświadczenie w branży oraz wykształcenie zdobyte na studiach na kierunku grafika komputerowa. Połączenie tego i naszego zainteresowania poligrafią pozwoliło na stworzenie prężnie działającej marki, która specjalizuje się w trudnych projektach drukarskich.

Cechuje nas indywidualne podejście do klienta i kompleksowa opieka nad nim – od momentu rozpoznania oferty, porównania opcji, stworzenia projektu, opracowania technologicznego, aż po wykonanie i logistykę. Nietypowe projekty to nasza specjalność oraz silny element przewagi konkurencyjnej pozwalającym nam budować pozycję na rynku. Znamy odpowiedzi na niestandardowe potrzeby i chętnie podejmujemy się wszystkich wyzwań.

 

AKME
AKME

AKME

– specjalizujemy się w niesztampowych zleceniach drukarskich

Do czego dążymy? Misją naszej działalności jest zaspokojenie wszystkich wymagań klientów, którzy szukają nieprzeciętnej jakości i mają wysokie oczekiwania względem produktów i usług poligraficznych. W planach AKME jest dalszy dynamiczny rozwój, polegający na rozbudowie parku maszynowego, rozszerzaniu oferty oraz obsługiwaniu coraz większego grona odbiorców z całej Polski.

Posiadamy w zespole doświadczonych technologów poligrafii, którzy z ogromnym zaangażowaniem służą pomocą i doradztwem w zastosowaniu odpowiednich rozwiązań i materiałów. Pozostają także w stałym kontakcie z kreatywnym Grafikiem, który sprosta największym wyzwaniom projektowym każdego Klienta!

akme
Poznaj nas bliżej, współpracuj z nami

Zapraszamy do współpracy z AKME. Nasza oferta odpowiada na wszystkie potrzeby i oczekiwania – jesteśmy partnerem biznesowym godnym Twojego zaufania!

akme
Kontakt

ul. Milionowa 21, 93-105 Łódź